Spam Master (8.x-1.0-rc38) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: More
os: Ноджы

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Version
os: Верси

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: Settings
os: Амонæнтæ
