Spam Master (8.x-1.0-rc4) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: More
sl: Več

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Options
sl: Možnosti

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu
