Spam Master (8.x-1.0-rc41) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: More
ps: نور

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: About
ps: په اړه
