Spam Master (8.x-1.0-rc47) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Comment
ht: Komantè
