Spam Master (8.x-1.0-rc9) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Description
pt: Descrição

en: More
pt: Mais

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Version
pt: Versão

en: Date
pt: Data

en: Search
pt: Pesquisar

en: Settings
pt: Definições

en: Options
pt: Opções

en: Configuration
pt: Configuração

en: Signatures
pt: Assinaturas

en: About
pt: Sobre
