Spam Master (8.x-1.64) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Date
fil: Petsa

en: Search
fil: Hanapin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Contact
fil: Pakikipag-ugnay

en: Comment
fil: Puna
