Spam Master (8.x-1.76) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།
