Spam Master (8.x-1.85) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം
