Spam Master (8.x-1.89) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: ID
am: አይዲ

en: Signatures
am: ፊርማዎች
