Spam Master (8.x-1.89) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: ID
sr: ИД

en: Comment
sr: Коментар
