Spam Master (8.x-1.92) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Contact
kk: Контакттау

en: Comment
kk: Пікір

en: Signatures
kk: Қолтаңбалар

en: Registration
kk: Тіркелу
