Spam Master (8.x-1.97) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Date
ru: Дата

en: Search
ru: Поиск

en: Settings
ru: Настройки

en: Contact
ru: Контакт

en: Comment
ru: Комментарий

en: Signatures
ru: Подписи

en: Registration
ru: Регистрация

en: Whitelist
ru: Белый список

en: Firewall
ru: Брандмауэр
