Spam Master (8.x-2.21) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Search
fr: Rechercher

en: Settings
fr: Paramètres

en: ID
fr: Identifiant (ID)
