Spam Master (8.x-2.44) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Signature
pa: ਦਸਤਖਤ

en: Signatures
pa: ਦਸਤਖਤ
