Spam Master (8.x-2.63) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Date
ur: تاریخ

en: Search
ur: تلاش

en: Settings
ur: ترتیبات

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Normal
ur: عمومی
