Spam Master (8.x-2.68) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Type
ms: Jenis

en: Description
ms: Huraian

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Date
ms: Tarikh

en: Search
ms: Carian

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Signature
ms: Tandatangan

en: Signatures
ms: Tandatangan
