Spam Master (8.x-2.70) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: Settings
uk: Налаштування

en: Signature
uk: Підпис

en: Normal
uk: Звичайне

en: Signatures
uk: Підписи

en: Whitelisted
uk: У білому списку

en: Whitelist
uk: Білий список

en: Firewall
uk: Мережний фільтр

en: Support:
uk: Підтримка:

en: Relaxed
uk: Розслаблений

en: Spam Master
uk: Спам-майстер

en: You may only change scan level value with a <strong>PRO</strong> connection key. Please visit Settings tab.
uk: Ви можете змінити значення рівня сканування лише за допомогою ключа підключення <strong>PRO</strong>. Будь ласка, перейдіть на вкладку «Налаштування».
