Spam Master (8.x-2.9) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Type
de: Typ

en: Description
de: Beschreibung

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Date
de: Datum

en: Search
de: Suche

en: Settings
de: Einstellungen

en: Signature
de: Signatur

en: Signatures
de: Signaturen

en: Whitelisted
de: Akzeptierte

en: Whitelist
de: Positivliste

en: <a href="@spammaster_url">Protected by Spam Master</a>
de: <a href="@spammaster_url">Geschützt von Spam Master</a>

en: by <a href="@spammaster_url">Spam Master</a>.
de: von <a href="@spammaster_url">Spam Master</a>.
