Spark (8.x-1.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Edit
bg: Редактирай

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Log message
bg: Съобщение от регистъра

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия
