Sparkpost email (3.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Subject
be: Тэма

en: Input format
be: Фармат уводу

en: API Key
be: Ключ API

en: Send
be: Адаслаць

en: Recipient
be: Адрасат

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: About
be: Аб
