Sparkpost email (3.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Subject
hi: विषय

en: Input format
hi: इनपुट प्रारूप

en: Send
hi: भेजें

en: Recipient
hi: प्राप्तकर्ता

en: Debug
hi: डिबग

en: About
hi: के बारे में
