Sparkpost email (3.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: Input format
ja: 入力書式

en: Send
ja: 送信

en: Recipient
ja: 受信者

en: Debug
ja: デバッグ

en: From name
ja: 送信者名

en: From address
ja: 差出人アドレス

en: Email options
ja: メールオプション

en: About
ja: アバウト

en: Debug mode
ja: デバッグモード

en: Sender name
ja: 差出人名

en: Sender email
ja: 差出人メールアドレス

en: -- Select --
ja: -- 選択 --
