Sparkpost email (3.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: Input format
hr: Format unosa

en: Send
hr: Pošalji

en: Recipient
hr: Primatelj

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: About
hr: Opis
