Sparkpost email (3.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Subject
hu: Tárgy

en: Input format
hu: Beviteli forma

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Send
hu: Küldés

en: Recipient
hu: Címzett

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: From name
hu: Feladó neve

en: From address
hu: Feladó címe

en: Email options
hu: Emailek beállításai

en: About
hu: Leírás

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: Sender name
hu: Feladó neve

en: Sender email
hu: Küldő e-mail címe

en: -- Select --
hu: -- Kiválasztás --
