Sparkpost email (3.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Subject
it: Oggetto

en: Input format
it: Formato input

en: Send
it: Invia

en: Recipient
it: Destinatario

en: From name
it: Nome del mittente

en: From address
it: Indirizzo mittente

en: About
it: Informazioni

en: Sender name
it: Nome del mittente

en: Sender email
it: Mittente
