Sparkpost email (3.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: About
kn: ಕುರಿತು
