Sparkpost email (8.x-2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Subject
sl: Zadeva

en: Input format
sl: Vhodna oblika

en: Send
sl: Pošlji

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: From name
sl: Ime pošiljatelja (polje 'OD')

en: About
sl: O modulu
