Sparkpost email (8.x-2.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Subject
sq: Subjekti

en: Input format
sq: Formati i input

en: Send
sq: Dërgo

en: Recipient
sq: Marrës

en: About
sq: Informacione
