Sparkpost email (8.x-2.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Subject
eo: Temo

en: Input format
eo: Eniga datumformo

en: Send
eo: Sendu

en: Recipient
eo: Ricevonto
