Sparkpost email (8.x-2.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Input format
is: Inntakssnið

en: Recipient
is: Móttakari

en: About
is: Um
