Sparkpost email (8.x-2.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Judul

en: Input format
id: Format input

en: Send
id: Kirim

en: Recipient
id: Penerima

en: About
id: Tentang

en: Sender name
id: Nama pengirim

en: Sender email
id: Email pengirim
