Sparkpost email (8.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Body
km: តួ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Input format
km: ​ទ្រង់ទ្រាយ​បញ្ចូល

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Recipient
km: អ្នកទទួល

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: About
km: អំពី
