Sparkpost email (8.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Input format
nl: Invoerformaat

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Send
nl: Versturen

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: From name
nl: Naam afzender

en: From address
nl: E-mailadres afzender

en: Email options
nl: E-mailopties

en: About
nl: Over

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Sender name
nl: Naam afzender

en: Sender email
nl: E-mailafzender

en: -- Select --
nl: -- Selecteer --

en: Minimum time
nl: Minimumtijd
