Sparkpost email (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: Input format
ar: نسق إدخال

en: Send
ar: أرسل

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Debug
ar: تنقيح

en: From name
ar: اسم المرسل

en: From address
ar: من العنوان

en: About
ar: حول
