Sparkpost email (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: Input format
cs: Formát vstupu

en: Send
cs: Poslat

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Debug
cs: Ladění

en: From name
cs: Jméno odesílatele

en: From address
cs: Adresa odesílatele

en: Email options
cs: Nastavení pro e-maily

en: About
cs: Popis

en: Sender name
cs: Jméno odesílatele

en: Sender email
cs: E-mail odesílatele
