Sparkpost email (8.x-2.0) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Subject
de: Betreff

en: Input format
de: Eingabeformat

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Send
de: Senden

en: Recipient
de: Empfänger

en: Debug
de: Debuggen

en: From name
de: Absendername

en: From address
de: Absenderadresse

en: Email options
de: E-Mail-Optionen

en: About
de: Über

en: Debug mode
de: Debug-Modus

en: Sender name
de: Name des Absenders

en: Sender email
de: E-Mail-Adresse des Absenders

en: Api key
de: API-Schlüssel

en: Send test mail
de: Test-E-Mail senden

en: -- Select --
de: -- Auswählen --

en: Minimum time
de: Mindestzeit

en: SettingsForm
de: Konfigruationsformualr

en: Add attachment
de: Anhang hinzufügen
