Sparkpost email (8.x-2.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Subject
az: Mövzu

en: Recipient
az: Alıcı

en: Debug
az: Debaq

en: About
az: Haqqında

en: Sender name
az: Göndərən adı

en: Sender email
az: Göndərən e-poçt
