Sparkpost email (8.x-2.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Input format
el: Μορφότυπος εισόδου

en: Send
el: Αποστολή

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: From name
el: Όνομα αποστολέα

en: From address
el: Διεύθυνση του αποστολέα

en: About
el: Περί

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: Sender name
el: Όνομα αποστολέα

en: Sender email
el: ￼￼Email αποστολέα
