Sparkpost email (8.x-2.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Input format
bo: ནང་འཇུག་གི་རྣམ་བཞག

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: About
bo: གསལ་བཤད
