SPARQL Entity Storage (2.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: value
gu: મૂલ્ય

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Time
gu: સમય

en: Integer
gu: પૂર્ણાંક

en: Mapping
gu: મેપિંગ

en: Any
gu: કોઈપણ

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Boolean
gu: બૂલિયન
