SPARQL Entity Storage (2.0.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Date
nn: Dato

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Time
nn: Tid

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Integer
nn: Heiltal

en: Info
nn: Informasjon
