SPARQL Entity Storage (2.0.0-beta1) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: value
or: ମୂଲ୍ୟ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Integer
or: ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍କ

en: Boolean
or: ବୁଲିଆନ୍
