SPARQL Entity Storage (2.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: value
ta: மதிப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: தேதி

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Time
ta: நேரம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Integer
ta: முழுஎண்

en: Info
ta: தகவல்

en: Decimal
ta: பதின்மம்

en: Mapping
ta: பொருத்தல்

en: Any
ta: ஏதும்

en: Boolean
ta: பூலியன்

en: Resource
ta: வளம்

en: Datetime
ta: தேதி நேரம்
