SPARQL Entity Storage (8.x-1.0-alpha9) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: value
ur: قیمت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: Integer
ur: صحیح عدد

en: Mapping
ur: میپنگ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Boolean
ur: بولین
