Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Changed
ca: Canviat

en: Action Type
ca: Tipus d'acció
