Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
