Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Action
sv: Åtgärd

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Object
sv: Objekt

en: Changed
sv: Ändrad

en: Context
sv: Sammanhang

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.
