Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha11) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: Object
he: אובייקט

en: Changed
he: השתנה

en: Select
he: בחר

en: Context
he: הקשר
