Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha11) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Action
te: చర్య

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: Context
te: సందర్భం
