Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha12) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია
